Integrita a čestnost

Kód: 89
Neohodnoceno
120 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co způsobuje, že se lidé stahují ze života? Bezstarostné dítě vyroste v zamlklého a ostražitého dospívajícího. Žena, která je úspěšná ve své kariéře, opouští jeden osobní vztah za druhým a trpí nedostatkem úcty sama k sobě. Důchodce se na svůj život a rozhodnutí, která udělal, dívá s lítostí.

Pro tyto až příliš běžné scénáře existuje důvod. Nejsou ,,pouhou náhodou a nejsou ani osudem. L. Ron Hubbard nashromáždil obrovské množství výsledků z výzkumu, který se přímo zabývá základním důvodem, proč se někdo stáhne od ostatních a ztratí svou integritu, a řeší ho.

Vyvinul přesný způsob, jak můžete lidem pomoci znovu získat jejich pocit čestnosti a vlastní hodnoty. Není třeba, aby zničené sny a lítost nad minulosti přetrvávaly a odtahovaly lidi z účasti na přítomnosti.

Existuje mechanizmus, který způsobuje, že se lidé stahují od vztahů, rodin, skupin a také od svých snů. A takovéto situace je možné napravit. V této brožurce zjistíte, jak můžete pomoci ostatním obnovit jejich integritu a jejich chuť do života. Je to nový pohled na starý problém a to znamená, že už nemusíte dál bezmocně sedět a pozorovat muka ostatních. Namísto toho budete mít k dispozici prostředky, které taková trápení dokážou zcela vyřešit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brožurky
Hmotnost: 0.11 kg
Autor: L. Ron Hubbard
EAN: 9788779685123
ISBN: 87-7968-512-9
Jazyk: český
Médium / forma: brožura
Nakladatelství: New Era Publications
Originální název: INTEGRITY AND HONESTY
Počet stran: 40
Původní rok publikování: 1994