Integrita a čestnost

Kód: 89
Neohodnoceno
130 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co způsobuje, že se lidé stahují ze života? Bezstarostné dítě vyroste v zamlklého a ostražitého dospívajícího. Žena, která je úspěšná ve své kariéře, opouští jeden osobní vztah za druhým a trpí nedostatkem úcty sama k sobě. Důchodce se na svůj život a rozhodnutí, která udělal, dívá s lítostí.

Pro tyto až příliš běžné scénáře existuje důvod. Nejsou ,,pouhou náhodou a nejsou ani osudem. L. Ron Hubbard nashromáždil obrovské množství výsledků z výzkumu, který se přímo zabývá základním důvodem, proč se někdo stáhne od ostatních a ztratí svou integritu, a řeší ho.

Vyvinul přesný způsob, jak můžete lidem pomoci znovu získat jejich pocit čestnosti a vlastní hodnoty. Není třeba, aby zničené sny a lítost nad minulosti přetrvávaly a odtahovaly lidi z účasti na přítomnosti.

Existuje mechanizmus, který způsobuje, že se lidé stahují od vztahů, rodin, skupin a také od svých snů. A takovéto situace je možné napravit. V této brožurce zjistíte, jak můžete pomoci ostatním obnovit jejich integritu a jejich chuť do života. Je to nový pohled na starý problém a to znamená, že už nemusíte dál bezmocně sedět a pozorovat muka ostatních. Namísto toho budete mít k dispozici prostředky, které taková trápení dokážou zcela vyřešit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brožurky
Hmotnost: 0.11 kg
Autor: L. Ron Hubbard
EAN: 9788779685123
ISBN: 87-7968-512-9
Jazyk: český
Médium / forma: brožura
Nakladatelství: New Era Publications
Originální název: INTEGRITY AND HONESTY
Počet stran: 40
Původní rok publikování: 1994

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení