Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví

Kód: 1
Neohodnoceno
475 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte zdroj duševních bariér, které vám brání k dosažení vašich cílů, a zjistěte jak jich můžete dosáhnout!

Reaktivní mysl zotročuje člověka a je skrytým zdrojem nočních můr, neopodstatněných strachů, rozčilení a nejistoty. A tato kniha Vám ukáže jak se jí zbavit.

Používají ji desítky miliónů lidí v prakticky každé zemi světa a její objevy byly popisovány jako zásadnější, než byl vynález kola a objev ohně.

Protože tato kniha obsahuje odpovědi na vás. Vydejte se na nejdelší dobrodružství ze všech, na průzkum nezmapovaných končin teritoria, které leží dva centimetry za vaším čelem.

Co o této knize říkají absolventi, kteří ji nastudovali v kurzovní místnosti?

"Díky Dianetice se lze zbavit věcí bez psychodramat a experimentování ze strany psychiatrů. To je, úžasný objev a poznání. Dalším poznáním je to, že život člověka výrazně usnadní naladění na přátelský vztah i vůči lidem, který člověku škodili a ublížili. Uvolnění zážitků a zachování pozitivního stavu k rodičům je osvobozující. To, co souvisí s dětmi, s tím, jaké dětství prožijí a co si odnesou do svého života dospělého jedince a rodiče další generace, závisí na míře racionality jeho rodičů."    Petr Duchoň 

"Přistupovat ke každému jako k dobré bytosti a uvědomit si, že jakákoliv iracionalita nepochází od člověka jako takového, ale může za to jeho špatná část mysli, a to není on. Pokud chci postupovat životem bez problémů, mám nástroj, jak toho dosáhnout a to pomoci ostatním se své banky zbavit. Moje přežití závisí na přežívání mého okolí."   Marek Luňáček

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní knihy
Autor: L. Ron Hubbard
Jazyk: český
Nakladatelství: New Era Publications
Originální název: Dianetics: The Modern Science of Mental Health
Počet stran: 665
Původní rok publikování: 1950

Co je Dianetika?