Dianetika - Moderní věda o duševním zdraví

Kód: 1
Neohodnoceno
500 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte zdroj duševních bariér, které vám brání k dosažení vašich cílů, a zjistěte jak jich můžete dosáhnout!

Reaktivní mysl zotročuje člověka a je skrytým zdrojem nočních můr, neopodstatněných strachů, rozčilení a nejistoty. A tato kniha Vám ukáže jak se jí zbavit.

Používají ji desítky miliónů lidí v prakticky každé zemi světa a její objevy byly popisovány jako zásadnější, než byl vynález kola a objev ohně.

Protože tato kniha obsahuje odpovědi na vás. Vydejte se na nejdelší dobrodružství ze všech, na průzkum nezmapovaných končin teritoria, které leží dva centimetry za vaším čelem.

Co o této knize říkají absolventi, kteří ji nastudovali v kurzovní místnosti?

"Díky Dianetice se lze zbavit věcí bez psychodramat a experimentování ze strany psychiatrů. To je, úžasný objev a poznání. Dalším poznáním je to, že život člověka výrazně usnadní naladění na přátelský vztah i vůči lidem, který člověku škodili a ublížili. Uvolnění zážitků a zachování pozitivního stavu k rodičům je osvobozující. To, co souvisí s dětmi, s tím, jaké dětství prožijí a co si odnesou do svého života dospělého jedince a rodiče další generace, závisí na míře racionality jeho rodičů."    Petr Duchoň 

"Přistupovat ke každému jako k dobré bytosti a uvědomit si, že jakákoliv iracionalita nepochází od člověka jako takového, ale může za to jeho špatná část mysli, a to není on. Pokud chci postupovat životem bez problémů, mám nástroj, jak toho dosáhnout a to pomoci ostatním se své banky zbavit. Moje přežití závisí na přežívání mého okolí."   Marek Luňáček

Doplňkové parametry

Kategorie: Základní knihy
Autor: L. Ron Hubbard
Jazyk: český
Nakladatelství: New Era Publications
Originální název: Dianetics: The Modern Science of Mental Health
Počet stran: 665
Původní rok publikování: 1950

Co je Dianetika?

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení