Co je Dianetika?

CO ZNAMENÁ SLOVO DIANETIKA

Slovo Dianetika pochází z řeckého slova dia, což znamená skrze a nous, znamenající duše. Plná definice tohoto slova znamená: “co duše dělá tělu”. Dianetika tedy odhaluje a zvládá vliv duše na tělo a takto pomáhá poskytovat úlevu od nechtěných pocitů a emocí, nehod a psychosomatických chorob (choroba způsobená zvýšeným duševním napětím).

DOBRODRUŽSTVÍ S DIANETIKOU

Dianetika je dobrodružství. Je to výzkumná cesta do terra incognita (neznámá zem, oblast, věc) do lidské mysli, oné nesmírné a dosud nepoznané říše, rozprostírající se asi centimetr za naším čelem. Objevy a odhalení, které umožnily formulování myšlenek Dianetiky, vyžadovaly celé roky přesného výzkumu a starostlivého testování.

 

CO VÁS BRZDÍ V ŽIVOTĚ?

Asi jste měli někdy pocit, že je něco, co vás v životě brzdí, ničí vaše plány a brání vám být tím, kým chcete být, měli jste pravdu.
Faktem je, že existuje jediný zdroj vašich problémů, stresů, neštěstí a sebe pochybností. Nazývá se reaktivní mysl – skrytá část vaší mysli, ve které jsou uloženy všechny bolestivé zážitky a následně jsou používané proti vám.

 

PROČ SI PŘEČÍST KNIHU DIANETIKA

Dianetika zbavuje reaktivní mysli. To je jediná věc, kterou dělá. S více jak 20 000 000 výtisky ve spoustě jazyků zůstává Dianetika stále bestsellerem po více jak padesát let. Dnes se používá ve více než 150 zemích, a tak přináší dramatické a trvalé zlepšení lidem po celém světě. Přečtěte si tuto knihu a zjistěte:

  1. Jaký je skutečný důvod nevysvětlitelných bolestí, negativních emocí a neradostných vztahů ve vašem životě.
  2. Co přesně ničí vaši důvěru v sebe sama a jak vám Dianetika může pomoci se toho zbavit, abyste mohli být více sami sebou.
  3. Přesnou technologii, která odstraňuje všechny bariéry ve vašem životě – navždy.

JAK VLASTNĚ PRACUJE MYSL?

Přestaňte už dál žít v nejistotě, s negativními myšlenkami a iracionálním chováním. Použijte Dianetiku a zbavte se své reaktivní mysli.
Byli jste někdy zvědaví, jak pracuje vaše mysl? Mysl zaznamenává údaje použitím takzvaných mentálních obrazových záznamů. Tyto záznamy jsou 3-dimenzionální, obsahují barvu, zvuk, vůni tak, jako ostatní vjemy. Taktéž obsahují závěry a úvahy jedince. Mentální obrazové záznamy jsou tvořené myslí postupně, moment za momentem.

 

DVĚ ČÁSTI MYSLI – UVĚDOMĚLÁ A NEVĚDOMÁ

Mysl má dvě odlišné části. Jedna z nich – část, kterou vědomě používáme a je uvědomělá – je analytická mysl. Toto je část mysli, která myslí, pozoruje data, pamatuje si a řeší problémy. Má standardní paměťové banky, které obsahují mentální obrazové záznamy a používá údaje z této banky na tvorbu rozhodnutí a podporu přežití.

Naneštěstí má také jinou mysl, která byla v minulosti nazvaná „nevědomá” anebo „podvědomá mysl”. Je to mysl, která zaznamenává a ukládá mentální obrazy vytvořené během traumatizujících událostí. Tato mysl se přesně nazývá vaše reaktivní mysl, reaguje nelogicky a iracionálně, dává vám pocity, kterým nerozumíte a nechává vás reagovat tak, jakoby jste to nebyli ani vy. Iracionalita pochází z vaší reaktivní mysli. Reaktivní mysl může způsobit nevědomé a nechtěné emoce, strach, bolest a psychosomatické choroby, bez kterých by bylo člověku o mnoho lépe. Drží to osobu bokem od dosahování cesty, jeho přežití a úspěchu v životě.

 

CO VŠE SE V DOZVÍTE V KNIZE DIANETIKA?

Dianetika: moderní věda o duševním zdraví vám řekne mnohem víc o mentálních obrazových záznamech, o tom, jak mysl pracuje a dokonce i o tom, co je účelem mysli. Uživatelé dianetické technologie v nedávném průzkumu byli požádáni, aby ohodnotili Dianetiku. 91% vyjádřilo názor, že Dianetika jim dala šťastnější a zdravější život a 100% řeklo, že Dianetika funguje. Fungovalo to pro milióny a může to fungovat i pro Vás.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení