Překonávání finančního stresu

Kód: 62
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JE VÁŠ ŽIVOT ovlivněný stresem a napětím z finanční nouze? Když je vaše pozornost zaměřená víc na „finance“ než na užívání si plného života, tento kurz vám poskytne nástroje, které vás vrátí na cestu lepšího přežití a štěstí. Kurz Scientologické nástroje na překonání finančního stresu vám ukáže jako můžete převzít kontrolu a efektivně zvládnout malé nebo zdánlivě velké finanční krize. Taktéž vám poskytne nástroje, které v první řadě zabrání vzniku krize. Tyto základy pocházející ze zkušeností v organizacích, rozhodují o finanční situaci společnosti jakékoliv velikosti a jsou stejně použitelné v oblasti osobních financí, takže můžete vaší pozornost zaměřit na věci v životě, na kterých  vám nejvíce záleží.

 

Na tomto kurzu se naučíte:

• Jak můžete zvládnout nedostatek financí bez zbytečných zmatků.

• Přesné činnosti na odstranění finančních těžkostí a přesné postupy na zvládaní tlaku věřitelů.

• Co je klíč k finanční prosperitě člověka, obchodní společnosti, organizace nebo podniku – velkého anebo malého.

Když znáte podstatu a základy finančního managementu, můžete kontrolovat svoji vlastní prosperitu a vytvořit příznivou finanční atmosféru. Můžete skutečně uspět.

 

Předpokladem tohoto kurzu je absolvování kurzu: Vzorce pro život

Délka kurzu: 7 dní na částečný rozvrh

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení