Jak zlepšit vztahy s ostatními

Kód: 53
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

VŠECHNY MEZILIDSKÉ VZTAHY, ať už se jedná o vztahy rodinné nebo firemní, běžné nebo soukromé, krátkodobé nebo dlouhodobé, mají společné určité faktory. Když tyto faktory znáte a víte, jak je používat, budete vědět jak vytvořit náklonnost, vzájemnou podporu a obdiv, což vyústí do skutečně dobré vztahy. Existuje další konkrétní prvek společný pro všechny konflikty nebo rozladění.
Když znáte tento prvek a přesný vzorec, jak ho použit, dokážete vyřešit jakýkoliv konflikt a obnovit harmonii a porozumění.
 
Na kurzu Jak zlepšit vztahy s ostatními se naučíte:
• Části porozumění – tři prvky, které spolu tvoří vzájemné propojený trojúhelník, který můžete použit s kýmkoliv.
• Kroky, které je potřeba udělat, abyste ve vztahu vyřešili otázku, kdo má pravdu a kdo jí nemá, zejména při prosazovaní pravdy hrozí, že to obě strany zničí.
• Dvě pravidla pro šťastný život.
Tyto přelomové objevy v mezilidských vztazích dohromady s ostatními důležitými faktory, které se na tomto kurzu naučíte povedou k vytvoření společného souhlasu a šťastnému životu, který bude plný vzájemné spolupráce.
Délka kurzu: 4 dní na částečný rozvrh

Co o této knize říkají absolventi, kteří ji nastudovali v kurzovní místnosti?

"Tento kurz byl skvělý. Opět jsem si uvědomila jak je důležitý docílit porozumění. Tyto informaci  mi dali odpověď, co vždy stojí za nějakým konfliktem a když ho chci vyřešit na, co se mám soustředit a co mám hledat. Pochopila jsem co znamená najít pravdu a jak je konfrontace velmi důležitá v životě, aby jsme mohli  být šťastní. Velmi zajímavá kapitola byla pro mě kapitola “Velikost osobnosti”, která mě inspirovala  a budu na tom u sebe pracovat."    Jana Prokopová

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení