Jak zlepšit vztahy s ostatními

Kód: 53
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

VŠECHNY MEZILIDSKÉ VZTAHY, ať už se jedná o vztahy rodinné nebo firemní, běžné nebo soukromé, krátkodobé nebo dlouhodobé, mají společné určité faktory. Když tyto faktory znáte a víte, jak je používat, budete vědět jak vytvořit náklonnost, vzájemnou podporu a obdiv, což vyústí do skutečně dobré vztahy. Existuje další konkrétní prvek společný pro všechny konflikty nebo rozladění.
Když znáte tento prvek a přesný vzorec, jak ho použit, dokážete vyřešit jakýkoliv konflikt a obnovit harmonii a porozumění.
 
Na kurzu Jak zlepšit vztahy s ostatními se naučíte:
• Části porozumění – tři prvky, které spolu tvoří vzájemné propojený trojúhelník, který můžete použit s kýmkoliv.
• Kroky, které je potřeba udělat, abyste ve vztahu vyřešili otázku, kdo má pravdu a kdo jí nemá, zejména při prosazovaní pravdy hrozí, že to obě strany zničí.
• Dvě pravidla pro šťastný život.
Tyto přelomové objevy v mezilidských vztazích dohromady s ostatními důležitými faktory, které se na tomto kurzu naučíte povedou k vytvoření společného souhlasu a šťastnému životu, který bude plný vzájemné spolupráce.
Délka kurzu: 4 dní na částečný rozvrh

Co o této knize říkají absolventi, kteří ji nastudovali v kurzovní místnosti?

"Tento kurz byl skvělý. Opět jsem si uvědomila jak je důležitý docílit porozumění. Tyto informaci  mi dali odpověď, co vždy stojí za nějakým konfliktem a když ho chci vyřešit na, co se mám soustředit a co mám hledat. Pochopila jsem co znamená najít pravdu a jak je konfrontace velmi důležitá v životě, aby jsme mohli  být šťastní. Velmi zajímavá kapitola byla pro mě kapitola “Velikost osobnosti”, která mě inspirovala  a budu na tom u sebe pracovat."    Jana Prokopová