Jak stanovit a dosahovat svoje cíle

Kód: 60
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEZ CÍLŮ a ambicí se můžete cítit v životě ztraceni. Lidé, kteří aktivně nepracují na dosahování svých cílů, jsou nešťastní. Podléhají všem stresům moderního života. Příliš často si lidé stanovují cíle a přes vynaloženou námahu je nedosahují. Proč se to děje? Jak se to dá vyřešit? Kurz jak si stanovovat a dosahovat svoje cíle vám na tyto otázky odpoví. Ukáže vám, jak si stanovit cíl a poskytne vám přesné kroky na jeho dosáhnutí.

 

Na tomto kurzu se naučíte:

• Přelomový objev administrativní škály – postupné série kroků nebo úrovní, založené na přírodních zákonech, která vám ukáže, jak si zformulovat cíle, účely a plány.

• Proč lidé někdy tvrdě pracují na dosáhnutí svého cíle, ale nepostupují – a jak se to dá změnit.

• Jak si můžete rozdělit plán na kratší uskutečnitelné kroky, abyste dosáhli cíle, které jste si stanovili – bez ohledu na jejich velkost.
S nástroji, které se naučíte na tomto kurzu používat dokážete vymyslet, naplánovat a dosáhnout cíle, které předtím byli jen sny.
Délka kurzu: 4 dní na částečný rozvrh.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení