Jak si udržet šťastné manželství

Kód: 65
Neohodnoceno
400 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

OD ČEHO ZÁVISÍ šťastný vztah? Co ho udržuje při životě a způsobuje, že stojí za to? Co můžete udělat, aby vaše manželství vydrželo? Počet manželství převyšuje počet rozvodů, ale je tam jen malý rozdíl. Ve skutečnosti, mnohé problémy ve společnosti pocházejí z rozpadlých manželství, ale vy můžete zabránit tomu, aby to s tím vaším někdy nešlo z kopce. Základní zákony života platí i v manželství. Existují způsoby, jak posilnit vaší lásku a vybudovat vztah, který bude den za dnem silnější.

Na kurzu Jak si udržet šťastné manželství se naučíte:
• Co je základem každého vztahu – neodmyslitelné prvky šťastného manželství.
• Které faktory udržují vzkvétající vztah.
• Proč trvalé manželství závisí na vzájemné důvěře mezi partnery a jak tuto důvěru vybudovat ve vašem vztahu.

 

Když použijete znalosti, které se na tomto kurzu naučíte, vytvoříte si vztah, který si budete moct oba užívat s radostí po celý život.

Délka kurzu: 3 dní na částečný rozvrh.
 
Co o této knize říkají absolventi, kteří ji nastudovali v kurzovní místnosti?

"Tento kurz mi připomněl údaje které jsem už studoval a připomněl mi jejich používání i ve vztahu. Potvrdil mi to co používám ve vztahu a co mi pomáhá žít šťastný a naplněný vztah a že v tom mám pokračovat. Tyto údaje z tohoto kurzu jsem si už i osobně vyzkoušel a jsou funkční a pravdivé. Díky za ně"   Vlastimil Papay

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení